នាងខ្ញុំ តាំង វួចឡេង ជាអតីតនិស្សិតជំនាន់ទី១៧ ផ្នែកគ្រប់គ្រង នៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិគ្រប់គ្រង នាឆ្នាំសិក្សា ២០០៨-២០១២។ សាកលវិទ្យាល័យជាតិគ្រប់គ្រងជាឃ្លាំងចំណេះវិជ្ជាដ៏ធំដែលនាងខ្ញុំបានសិក្សាពីសាស្ត្រាចារ្យល្អៗជាច្រើន។ នាងខ្ញុំ សូមអរគុណផងដែរចំពោះ   សាស្ត្រាចារ្យ នៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិគ្រប់គ្រងទាំងអស់ដែលបានផ្តល់ការអប់រំ និង ចំណេះដឹងដ៏ថ្លៃថ្លាដល់រូបនាងខ្ញុំ។ បច្ចុប្បន្ន នាងខ្ញុំបានធ្វើការងារជាមន្រ្តីផ្នែកទំនាក់ទំនង និងទីផ្សារនៅក្រុមហ៊ុន វីង(WING)។
I am Tang Vuochleng, a former student of National University of Management (NUM) in the field of Management, Promotion 17 in the academic year 2008-2012.  NUM is a huge knowledge warehouse where I have learned with many good lecturers. I would also like to express deeply thank all those lecturers for teaching me in that time. Now, I work as Marketing &Communication Officer at Wing Cambodia.